070045055 +359888345679

0

Кариера

Организатор онлайн магазини.

Офис Граф Игнатиев 12.

Начална заплата 40лв. На ден
Отговорности:
• Организира продажбите през онлайн магазини
• Грижи се за цялостното съдържание на сайта;
• Осъществява обратна връзка с клиентите;
• Отговаря на запитвания от клиенти свързани с предлаганите продукти, доставка, плащане, и др;
• Обработва и подготвя документално клиентските поръчките за експедиция;
• Консултира клиентите за възможностите на продуктите
• Обработване на изображения и подготвянето има за качване в сайта;
• Писане на описания за продуктите;
• Публикуване в социалните профили на фирмата. Facebook, Google +

Изисквания:
• английски или немски, румънски - писмено и говоримо
• Умения за работа в екип;
• Умения при работа с клиенти;
• Добри компютърни умения;
• Отговорност, комуникативност;
• Добри организаторски умения;

Предимства:
• Познания в областта на електронатта търговия и работа на подобна позиция;
• Познаване и работа с адмнистративния панел на системи за електрона търговия;
• Работа със софтуер за обработка на изображения (Photoshop);

Фирмата предлага:
• Интересна и динамична работа;
• Работа в млад екип;
• Постоянен трудов договор; основно заплащане плюс месечни и годишни бонуси
Отлични възможности за развитие

Кандидатствайте на edrehi.com@gmail.com

 top